Konkurs „Klimat na dobrą książkę” – lista przyjętych bibliotek

Zakończyliśmy rekrutację bibliotek do konkursu„Klimat na dobrą książkę”, który realizujemy we współpracy z Wydawnictwem Widnokrąg. Przedstawiamy listę przyjętych bibliotek. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Zadanie konkursowe polega na:

• przeprowadzeniu przynajmniej jednego spotkania dla dzieci z wykorzystaniem otrzymanej książki i towarzyszącego jej scenariusza (możliwe jest również przygotowanie zajęć z książką według własnego pomysłu),
  • przesłanie do FRSI relacji ze spotkania.

Przyjęte biblioteki wezmą udział w konkursie na najciekawszą relację z przeprowadzonych zajęć. Realizacja zajęć w bibliotekach: do 24 kwietnia 2024. Rozstrzygnięcie konkursu na relację z zajęć: do 30 kwietnia 2024

KONTAKT

Informacji o konkursie udziela Agnieszka Koszowska, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl

***
Projekt „Gramy w zielone” został współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa“.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerami projektu są: