Konkurs „Książki niosące nadzieję – edycja wakacyjna” – lista przyjętych bibliotek

Zakończyliśmy rekrutację bibliotek do konkursu „Książki niosące nadzieję – edycja wakacyjna”, który realizujemy we współpracy z Wydawnictwem Widnokrąg. Przedstawiamy listę przyjętych bibliotek. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Do 25 czerwca otrzymaliśmy ponad 140 zgłoszeń. Mogliśmy przyjąć tylko 60 bibliotek, dlatego zgłoszenia do konkursu zostają zakończone. Lista przyjętych bibliotek znajduje się niżej. Serdecznie gratulujemy!

Zadanie konkursowe polega na:

• przeprowadzeniu przynajmniej jednego spotkania dla dzieci z wykorzystaniem otrzymanej książki i towarzyszącego jej scenariusza (możliwe jest również przygotowanie zajęć z książką według własnego pomysłu),
  • przesłanie do FRSI relacji ze spotkania.

Przyjęte biblioteki wezmą udział w konkursie na najciekawszą relację z przeprowadzonych zajęć.

KONTAKT

Informacji o konkursie udziela Agnieszka Koszowska, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl

***

Wydanie książki zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerami projektu są:

Książkę polecają: