Konkurs „Książki niosące nadzieję – edycja wakacyjna” – prześlij relację ze spotkania

Zapraszamy biblioteki uczestniczące w konkursie "Konkurs „Książki niosące nadzieję – edycja wakacyjna” do przesyłania relacji z zorganizowanych spotkań. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2024 roku, do godz. 23.59.59.

Link do relacji prosimy podać w formularzu pod adresem:

Relację (w formie opisu ze zdjęciami, prezentacji, filmu lub innych mediów) należy zamieścić w internecie, np. na stronie WWW Biblioteki lub jej profilu na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram.

Rozstrzygnięcie konkursu na relację: do 15 października 2024 roku. Najciekawsze relacje zostaną nagrodzone pakietami książek Wydawnictwa Widnokrąg.

Konkurs „Książki niosące nadzieję – edycja wakacyjna” realizuje Fundacja FRSI wraz z Wydawnictwem Widnokrąg.

KONTAKT

Informacji o konkursie udziela Agnieszka Koszowska, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl

***

Wydanie książki zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerami projektu są:

Książkę polecają: