5. runda PRB: O komunikacji międzykulturowej i migracjach. Zapraszamy na webinarium

W najbliższy piątek 31 marca, o godzinie 12.00 odbędzie drugie z cyklu webinarów towarzyszących rekrutacji do 5. rundy PRB. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Tym razem będziemy mówić o komunikacji międzykulturowej. Zapraszamy na webinar wszystkie biblioteki, które chcą być „na czasie”, chcą się otworzyć na osoby z doświadczeniem migracji i dobrze sobie radzić w tej sytuacji. Naszą ekspertką będzie: Katarzyna Błasińska z Fundacja IRSE

Katarzyna Błasińska – trenerka komunikacji międzykulturowej i antydyskryminacyjnej, uwzględniająca globalną perspektywę omawianych zagadnień. Pracuje z osobami z doświadczeniem migracji i uchodźstwa w Polsce, Gruzji i Ugandzie, organizacjami i instytucjami na Ukrainie, Armenii i krajach UE, pracowała z Masajami w Kenii, osobami z dysfunkcją wzroku w Brazylii, pracownikami socjalnymi w Chinach. Wieloletnia koordynatorka projektów, aktywistka trzeciego sektora, mediatorka. W pracy wykorzystuje metody mediacji, dialogu i otwartej rozmowy, stawiając na współpracę z partnerami i szukanie najlepszych dróg odpowiedzi na zdiagnozowane potrzeby.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

https://frsi.clickmeeting.com/5-runda-prb-o-rekrutacji-i-migracje/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Zapraszamy!

***

Kontakt w sprawie 5. rundy Programu Rozwoju Bibliotek: tel. 722 003 352, mail: 5prb@frsi.org.pl