5. runda PRB: O rekrutacji i dobrych rozmowach. Zapraszamy na webinarium

Za tydzień, 23.03 o godzinie 12.00, odbędzie się pierwsze z cyklu webinarów towarzyszących rekrutacji do 5. rundy Programu Rozwoju Bibliotek. Każde z nich jest pomyślane tak, by było ciekawe dla wszystkich bibliotek i dawało okazję do posłuchania o ważnych dziś sprawach… i o rekrutacji też! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zaczynamy od pytania: Jak rozmawiać? Bo ponoć od rozmowy wszystko się zaczyna. Tematu dobrej rozmowy, za którą wiele osób tęskni, a do której okazji jest coraz mniej, nawet tam, gdzie ludzie mają do siebie blisko, nawet w lokalnych społecznościach. Czego potrzeba do dobrej rozmowy? Ludzi i miejsca – „to” biblioteki mają. Czy czegoś jeszcze? O tym właśnie opowie Karolina Pluta – tutorka w realizowanym przez FRSI projekcie „Jak rozmawiać”, w ramach którego wspiera także zespoły bibliotek.

Karolina Pluta – trenerka, performerka, pedagożka teatru, certyfikowana tutorka Szkoły Liderów. Jako badaczka, trenerka i coach wspiera instytucje kultury, organizacje pozarządowe i lokalne społeczności w rozwoju i w mądrym odpowiadaniu na potrzeby odbiorców. W ostatnich latach współpracowała m.in z Fundacją Szkoła Liderów, Fundacją Culture Shock, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę, Instytutem Teatralnym, Zachętą Narodową Galerią Sztuki, Uniwersytetem Warszawskim, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Absolwentka Laboratorium Nowych Praktyk na Uniwersytecie SWPS, International Summer School on Theatre in Social Context w Archa Theatre w Pradze. W swoich działaniach łączy perspektywy społeczną, edukacyjną i artystyczną.

W drugiej części: opowiemy o ofercie 5. rundy PRB dla bibliotek i harmonogramie rekrutacji. Będzie też czas na zadawanie pytań.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

https://frsi.clickmeeting.com/5-runda-prb-o-rekrutacji-i-dobrych-rozmowach/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Zapraszamy!