ADHD w praktyce: co warto wiedzieć projektując ofertę biblioteki dla osób neuroatypowych?
Data publikacji: 13/06/24Webinarium skierowane jest do osób pracujących w bibliotece, które w swojej pracy mają kontakt z osobami neuratypowymi, w tym osobami z ADHD. Webinarium organizujemy w ramach projektu „Książki bez granic”. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które:
- chcą zgłębić temat ADHD w środowisku pracy;
- dowiedzieć się, jak czerpać z unikalnego potencjału osób z ADHD;
- jak efektywnie organizować czas i zajęcia dla osób z ADHD.
Naszą ekspertką będzie Grażyna Szabuniewicz – Certyfikowana Coach Kognitywna Life & Business, praktyk i master NLP, trener NLP, szkoleniowiec w Digital Empowerment Institute (DEInst), właścicielka firmy coachingowej mindShift point. Jej zainteresowania łączą się ściśle z pracą coacha, gdzie oprócz obszaru biznesowego, specjalizuje się w procesach zmiany, kładąc duży nacisk na zmianę przekonań i nabywanie nowych kompetencji. Prowadzi zarówno szkolenia dla grup w obszarach neuroróżnorodności, jak i indywidualne sesje coachingowe, pomagając w rozwiązywaniu problemów życiowych i kryzysowych. Zaangażowana w procesy transformacyjne klientów, które prowadzą do wzrostu osobistego i profesjonalnego. Prywatnie matka szczęśliwych dorosłych już bliźniaków.
Webinarium poprowadzi Katarzyna Morawska z FRSI.
Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.com/adhd-w-praktyce/register
Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.
Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez FRSI.
Zapraszamy!
Projekt realizujemy ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ w partnerstwie: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (Polska, lider), Fundacja Powszechnego Czytania (Polska), Stadt Köln (Niemcy), Leser søker bok (Norwegia), Trøndelag fylkebibliotek (Norwegia), Українська бібліотечна асоціація (Ukraina) – partner stowarzyszony.