BOOM3: Jak, za pomocą komiksów, rozbroić emocjonalną bombę razem z dziećmi? – zapraszamy na webinarium

11 października (środa), w godz. 11:00-12:00, organizujemy trzecie webinarium w ramach akcji „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Tym razem porozmawiamy o komiksach i zastanowimy się, jak je wykorzystać, by pomóc dzieciom w poznawaniau ich emocji.

Czego dowiesz się na webinarium?

  • Jak rozmawiać z dziećmi o emocjach?
  • Jak wiele daje nazwanie emocji?
  • Jakie zmartwienia mają bohaterowie komiksów i czy ich problemy są podobne do naszych?

Prezenterką będzie: Magdalena Kordaszewska – ekspertka ds. zabawek i artykułów dla dzieci, terapeutka integracji sensorycznej, wychowawczyni, edukatorka. Absolwentka: Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Psychologii Pozytywnej w edukacji i wychowaniu na Uniwersytecie SWPS. Organizatorka konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców, redaktor naczelna Zabawkowicz.pl.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o rejestrację na stronie: https://frsi.clickmeeting.com/jak-za-pomoca-komiksow-rozbroic-emocjonalna-bombe-razem-z-dziecmi-/register

Przed rejestracją należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Serdecznie zapraszamy!


Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” jest realizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Story House Egmont Sp. z o.o.