BOOM3: Seniorzy i planszówki w bibliotece – zapraszamy na webinarium

W środę, 4 października, w godz. 11:00-12:00 organizujemy drugie webinarium w ramach akcji "BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece". Serdecznie zapraszamy do udziału!

W czasie webinarium opowiemy:

  •  o tym, jak ważne są biblioteki dla seniorów i jak ważni są seniorzy w bibliotece;
  • jak wykorzystać planszówki, by zachęcić seniorów do częstszych wizyt w bibliotece;
  • po jakie tytuły warto sięgnąć, pracując z seniorami i dlaczego;
  • jak zorganizować kółko planszówkowe dla seniorów.

Nasza ekspertka to: Agnieszka Pączek – pasjonatka, recenzentka i popularyzatorka gier planszowych. Społeczniczka. Współzałożycielka Stowarzyszenia Grajmy! działającego na rzecz upowszechniania gier „bez prądu”. Od ponad 6 lat prowadzi Klub Gier Planszowych Seniora w Grudziądzu. Z zawodu farmaceutka, prywatnie miłośniczka przyrody, mol książkowy, łazik beskidzki, blogerka, mama świetnie zapowiadających się graczy.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o rejestrację na stronie: https://frsi.clickmeeting.com/seniorzy-i-planszowki-w-bibliotece/register

Przed rejestracją należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Serdecznie zapraszamy!


Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” jest realizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Story House Egmont Sp. z o.o.