Do Grupy InicJaTyWy dołącza 13 osób!

Znamy wyniki naboru nowych osób do Grupy InicjaTyWy. Od lipca 2022 r. do Grupy dołączy 13 dyrektorek i dyrektorów bibliotek.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę!

Jednocześnie bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Grupa InicJaTyWy to kilkanaście dyrektorek i dyrektorów bibliotek, którzy od lat organizują spotkania lokalnych grup dyrektorskich. Dowiedz się więcej o Grupie InicJaTyWy!

Grupa InicJaTyWy działa w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.