Konkurs „Czas na cyfrowe umiejętności” – prześlij relację z wydarzenia zorganizowanego w ramach kampanii „All Digital Weeks”

Zapraszamy biblioteki oraz inne instytucje i organizacje, które uczestniczyły w tegorocznej kampanii "All Digital Weeks: Czas na cyfrowe umiejętności" do udziału w konkursie na relacje z wydarzeń. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

All Digital Weeks to europejska kampania edukacyjna, społeczna i rzecznicza, promująca umiejętności cyfrowe i wartościowe zasoby oraz narzędzia świata cyfrowego.

Tegoroczna edycja kampanii trwała od 13 do 31 maja 2024 r. Jej hasło przewodnie w Polsce to: „Człowiek – maszyna: dobra współpraca”.

Serdecznie zapraszamy biblioteki oraz inne instytucje i organizacje, które wzięły udział w kampanii, do udziału w konkursie „Czas na cyfrowe umiejętności”. Celem konkursu jest:

  • uzyskanie inspiracji – opisów działań instytucji i organizacji, w tym działań bibliotek, wspierających cele kampanii All Digital Weeks: czas na cyfrowe umiejętności),
  • promocja bibliotek jako miejsc dostępu do internetu oraz pozaformalnej edukacji cyfrowej skierowanej do wszystkich zainteresowanych,
  • rozwój zasobów edukacyjnych udostępnianych na stronie https://biblioteki.org/.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu relacji z wydarzenia lub wydarzeń zorganizowanych w ramach kampanii i przesłaniu linku do relacji w formie opisu ze zdjęciami, prezentacji, filmu lub innych mediów, zamieszczonej w internecie (np. na stronie WWW instytucji bądź organizacji lub jej profilu na portalu społecznościowym).

Zgłoszenia prosimy składać za pomocą formularza dostępnego tutaj:
https://forms.office.com/e/yMByzQMdky

Na relacje czekamy do 30 czerwca 2024 do godziny 23:59. Najciekawsze nagrodzimy zestawami edukacyjnymi o wartości do 1000 zł.

Prośba o dane nt. zorganizowanych wydarzeń

Zwracamy się również z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety z pytaniami na temat zorganizowanych wydarzeń w ramach kampanii. Dane z ankiety zostaną wykorzystane w raporcie przygotowywanym dla All Digital – europejskiego koordynatora kampanii. Link do ankiety: https://forms.office.com/e/gtjKy5q0nG

Prosimy o wypełnienie ankiety do 17 czerwca 2024 r.

Kontakt

Pytania w sprawie kampanii prosimy kierować do Agnieszki Koszowskiej, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl.

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.