Konkurs „Książki niosące nadzieję” – lista przyjętych bibliotek

Zakończyliśmy rekrutację bibliotek do konkursu "Książki niosące nadzieję", który realizujemy we współpracy z Wydawnictwem Widnokrąg. Przedstawiamy listę przyjętych bibliotek. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Zadanie konkursowe polega na przeprowadzeniu przynajmniej jednego spotkania dla dzieci z Polski i Ukrainy, z wykorzystaniem otrzymanej książki Wydawnictwa Widnokrąg i towarzyszącego jej scenariusza. Możliwe jest również przygotowanie zajęć z książką według własnego pomysłu.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, podczas którego autorka książki opowie o tym, jak można przeprowadzić zajęcia dla dzieci z konkursowymi książkami oraz podzieli się doświadczeniami ze swoich spotkań z dziećmi.

Przyjęte biblioteki wezmą udział w konkursie na najciekawszą relację z przeprowadzonych zajęć.

 


Wydanie książek zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.