Webinarium „Kontrola zarządcza – czy taka straszna jak ją dyrektorzy widzą?”

17 października (wtorek) w godzinach 10.00-11.30 Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY zaprasza na webinarium dla przedstawicielek i przedstawicieli bibliotek, którzy chcą dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z tematem kontroli zarządczej w instytucjach kultury, zwłaszcza tych działających w małych i średnich miejscowościach.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium dowiecie się:

  • jak poukładać system kontroli zarządczej w bibliotece,
  • jakie dokumenty z zakresu kontroli zarządczej powinien opracować i posiadać dyrektor biblioteki,
  • jak wykorzystać narzędzia kontroli zarządczej w swojej bieżącej pracy.

Podczas spotkania odpowiemy też na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobą prezentującą będzie Łukasz Krzysztof Załęski – dyrektor Biblioteki Publicznej w Piasecznie, członek Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY, a także Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Chętnie dzieli się wiedzą dotyczącą zarządzania instytucją oraz aspektów prawnych związanych z funkcjonowaniem biblioteki w relacji z organizatorem.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w FRSI.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.com/kontrola-zarzadcza/register.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez FRSI.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: d.domanski@morzeszczyn.pl, 508-897-087.

Po spotkaniu nagranie webinarium zamieścimy na kanale Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY na YouTube (https://www.youtube.com/@Stowarzyszenie.Inicjatywy).


Webinarium jest realizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY ze środków Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.