Bum Bum Rurki - zwykła zabawka czy jednak instrument? Zapraszamy na webinarium

Podczas webinarium:

• przedstawimy podstawowe zasady pracy z Bum Bum Rurkami,
  • wyjaśnimy, na czym polega system Chroma Notes,
  • podpowiemy, gdzie szukać inspiracji do pracy z Bum Bum Rurkami, a także w jakie publikacje warto się zaopatrzyć,
  • pokażemy przykłady zabaw i zastanowimy się, w jaki sposób Bum Bum Rurki mogą wzbogacić zajęcia w bibliotece.

Ekspertka: Beata Rogalska – absolwentka bibliotekoznawstwa i informacji naukowej na Uniwersytecie Warszawskim, pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie w Białymstoku, a także studiów podyplomowych na kierunku menedżer kultury w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Od 2018 roku pełni funkcję dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Krypnie Kościelnym, a wcześniej pracowała na stanowiskach bibliotekarskich w tej samej bibliotece. Inicjatorka wielu działań bibliotecznych, pomysłodawczyni i koordynatorka wielu projektów, zwłaszcza tych kierowanych do młodzieży i dzieci. Na terenie gminy wprowadza często niekonwencjonalne, innowacyjne pomysły, które spotykają się z aprobatą mieszkańców. Stara się, by biblioteka była postrzegana jako miejsce aktywne, nowoczesne, otwarte i przyjazne.

Webinarium poprowadzi Monika Schmeichel-Zarzeczna z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://fundacjafrsi.clickmeeting.com/bum-bum-rurki-zwykla-zabawka-czy-jednak-instrument-/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".

Zapraszamy!

***

Webinarium odbywa się w ramach cyklu edukacyjnego będącego częścią projektu „Biblioteka dla wszystkich. Równi. Różni. Ważni”.Projekt realizowany jest przez międzynarodową organizację humanitarną Save the Children International oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Więcej informacji o projekcie znajduje się na tej stronie: https://bibliotekidlaukrainy.org.pl/biblioteka-dla-wszystkich/.