Jak wykorzystywać komiksy w pracy z dziećmi w bibliotece? - zapraszamy na webinarium

Jest to trzecie i ostatnie z cyklu webinariów, które odbywają się w ramach akcji dla bibliotek, realizowanej przez FRSI wspólnie z Wydawnictwem Story House Egmont sp. z o.o.

Podczas webinarium:

  • zastanowimy się, nad tematami, jakie można poruszyć na zajęciach dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem komiksów,
  • przedstawimy metody pracy, jakie można zastosować na zajęciach w różnych grupach wiekowych,
  • porozmawiamy o konkretnych komiksach do wykorzystania oraz praktycznych aspektach zajęć.

Uwaga! Podczas webinarium obdędzie się mini konkurs dla osób uczestniczących, w którym można będzie wygrać nagrodę!

Naszą ekspertką będzie Agnieszka Karp-Szymańska - prezes zarządu Fundacji Czas Dzieci.

Z wykształcenia filolog polski i pedagog. Studia podyplomowe z zarządzania w kulturze (UJ) oraz studia podyplomowe z zakresu literatury dla dzieci i młodzieży (UW) a także specjalista UX Designer (SWPS), specjalizujący się w badaniu potrzeb i projektowaniu doświadczeń, również w dziedzinie kultury. Od przeszło 15 lat związana z tematyką dziecięcą. Twórca i współwłaściciel portalu CzasDzieci.pl, a także założyciel i członek zarządu Fundacji Czas Dzieci, która ma za zadanie rozszerzyć działalność portalu o akcje na rzecz promocji czytelnictwa. Od 2014 odpowiedzialna za program i produkcję festiwali literackich skierowanych do dzieci. Inicjator i pomysłodawca  Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i dziatki oraz wielu niestandardowych akcji m.in. Ostry Dyżur Literacki, który leczy nietolerancje czytelnicze u dzieci. Prowadzi wykłady i warsztaty o współczesnych trendach w literaturze dla dzieci oraz sposobach promocji literatury dla dzieci. 

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając w link: https://frsi.clickmeeting.com/jak-wykorzystywac-komiksy-w-pracy-z-dziecmi-w-bibliotece-/register

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".

Zapraszamy!