"O mowie nienawiści i hejcie" – prześlij relację ze spotkania

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 czerwca 2022 r. przesłać za pomocą poniższego formularza link do strony WWW biblioteki lub strony na Facebooku, na której znajduje się relacja z wydarzenia.

Formularz znajduje się tym adresem: https://forms.gle/iWLMyvFL9K4KVqgTA

Do 22 czerwca 2022 roku organizatorzy konkursu wyłonią trzy najciekawsze relacje, za które biblioteki zostaną nagrodzone pakietami książek Fundacji Humanity in Action Polska i kartami podarunkowymi sieci EMPIK.

KONTAKT:
Agnieszka Koszowska: agnieszka.koszowska@frsi.org.pl
Monika Mazur-Rafał: m.rafal@humanityinaction.org

Publikacja "O mowie nienawiści i hejcie" powstała i została wydana w ramach projektu, wspieranego finansowo przez Fundację Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość (EVZ) oraz finansowanego w części przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce. Publikacja ta wyraża poglądy autorek, nie odzwierciedla stanowiska Fundacji EVZ ani Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce.