Program TechSoup Polska – aktualna oferta i korzyści dla bibliotek

Jeśli Twoja biblioteka szuka dostępu do sprzętu i profesjonalnego oprogramowania na preferencyjnych warunkach, jeśli potrzebujecie wsparcia technicznego albo interesują Was różne sposoby wykorzystania technologii, zachęcamy do dołączenia do Programu TechSoup Polska. Podczas webinarium przedstawimy najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z oferty Programu.

Biorąc udział w webinarium dowiesz się miedzy innymi:

• czym jest Program TechSoup Polska i jak wspiera biblioteki publiczne?
  • jak wygląda proces rejestracji?
  • do jakich ofert  zniżkowych, dotacji, sprzętu, materiałów edukacyjnych, kursów mają dostęp biblioteki?
  • jakie są rekomendacje rozwiązań dla organizacji z małym budżetem - co warto wprowadzić i jak małe rzeczy mogą usprawnić naszą pracę?
  • jak TechSoup pomaga wdrażać nowe technologie w bibliotekach?

Odpowiemy też na pytania związane z tematyką spotkania.

Prezenterka:
Magdalena Pieńkowska - Kierowniczka Programu TechSoup Polska, odpowiedzialna  za zarządzanie i rozwój wszystkich działań programu TechSoup w Polsce. Obejmuje to m.in.: ułatwanie dostępu do oprogramowania, sprzętu, wdrożeniu rozwiazań chmurowych oraz dostępu do zasobów wiedzy: artykułów, szkoleń  i kursów on-line dla organizacji non-profit w Polsce.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska, redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium. Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.