Programowanie z emocjami w tle. Zapraszamy na webinarium

Podczas webinarium opowiemy o tym, jak łączyć pracę z  emocjami z wykorzystaniem kart metaforycznych oraz kart opowieści z elementami programowania i kodowania w bibliotekach.

Ekspertka: Wioletta Matusiak, trenerka nowych technologii, facylitatorka procesów rozwojowych, moderatorka podejścia design thinking, innowatorka w dziedzinie edukacji, związana z organizacjami takimi jak: Wikimedia Polska, FRSI, FRSE, Cyfrowy dialog, Teach for Poland

Webinarium poprowadzi Monika Schmeichel-Zarzeczna z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: 
https://fundacjafrsi.clickmeeting.com/programowanie-z-emocjami-w-tle/register 

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".

Zapraszamy!

***

Webinarium odbywa się w ramach cyklu edukacyjnego będącego częścią projektu „Biblioteka dla wszystkich. Równi. Różni. Ważni”.Projekt realizowany jest przez międzynarodową organizację humanitarną Save the Children International oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Więcej informacji o projekcie znajduje się na tej stronie: https://bibliotekidlaukrainy.org.pl/biblioteka-dla-wszystkich/