TechSoup Polska - aktualna oferta i korzyści dla bibliotek. Nagranie webinarium

Zagadnienia poruszone podczas webinarium:

• czym jest Program TechSoup Polska i jak wspiera biblioteki publiczne?
  • jak wygląda proces rejestracji?
  • do jakich ofert zniżkowych, dotacji, sprzętu, materiałów edukacyjnych, kursów mają dostęp biblioteki?
  • jakie są rekomendacje rozwiązań dla organizacji z małym budżetem - co warto wprowadzić i jak małe rzeczy mogą usprawnić naszą pracę?
  • jak TechSoup pomaga wdrażać nowe technologie w bibliotekach?

Prezenterka:

Magdalena Pieńkowska - Kierowniczka Programu TechSoup Polska, odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój wszystkich działań programu TechSoup w Polsce. Obejmuje to m.in.: ułatwianie dostępu do oprogramowania, sprzętu, wdrożeniu rozwiazań chmurowych oraz dostępu do zasobów wiedzy: artykułów, szkoleń i kursów on-line dla organizacji non-profit w Polsce.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska, redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (ok. 52 min.):