Weź udział w konkursie "Cyfrowe supermoce" i zdobądź do 10 000 zł na działania rozwijające kompetencje cyfrowe Twoich odbiorców

Dzięki rozwiązaniom cyfrowym możemy zaoszczędzić czas i sprawniej realizować codzienne zadania. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez zakupów przez Internet, elektronicznej rejestracji do lekarza, kursów i szkoleń online czy korzystania z komunikatorów internetowych. 

W konkursie “Cyfrowe supermoce” możesz zdobyć dla swojej instytucji lub organizacji grant w wysokości do 10 000 zł na działania w swojej społeczności, dzięki którym Twoi odbiorcy i odbiorczynie odnajdą się w cyfrowym świecie! 

Opisz swój pomysł na warsztaty dla minimum 50 dorosłych osób, które będą wspierać i rozwijać kompetencje cyfrowe w oparciu o platformę Learn My Way i tematy na niej zawarte.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą aplikować organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich mające pomysły na działania lokalne w postaci warsztatów, dzięki którym ich odbiorcy będą mogli podnieść swoje podstawowe kompetencje cyfrowe.

Co otrzymujesz biorąc udział w konkursie?
  • zbadanie potencjału cyfrowego twojej organizacji,
  • dostęp do specjalnej platformy Learn My Way,
  • wsparcie tutora podczas przygotowania i realizacji zgłoszonego pomysłu,
  • grant do 10 000 zł na sprzęt i szkolenia,
  • uczestnictwo w specjalnym szkoleniu w przypadku zdobycia grantu.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie do Konkursu należy przesłać do 27 lipca 2022 r. za pomocą formularza online
dostępnego pod linkiem: FORMULARZ.

Więcej informacji: 

Kontakt:

Marta Piechocka–Nowakowska, tel. 501 096 944, kontakt@kompetencje3-0.pl