Zgłoś swoją bibliotekę do akcji "Żonkile"

Jeśli chcesz otrzymać od materiały edukacyjne Muzeum POLIN i włączyć swoją placówkę w obchody rocznicy powstania w getcie warszawskim, wyślij formularz zgłoszeniowy do 14 kwietnia.

Wypełnij zgłoszenie >>

19 kwietnia włącz się w akcję Żonkile! Zorganizuj wydarzenie upamiętniające rocznicę powstania w getcie warszawskim i weź udział w premierze poruszającej animacji "Zdążyć przed Panem Bogiem" stworzonej na podstawie reportażu Hanny Krall. 

W 80. rocznicę powstania udostępnione zostaną nowe materiały edukacyjne, każdy dopasowany do potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży w danym wieku. Ofertę Muzeum POLIN wzbogacą opowiadania uznanych autorek: Katarzyny Ryrych i Katarzyny Jackowskiej-Enemuo oraz film "Zdążyć przed Panem Bogiem" stworzony przez Hi-Story, a wyprodukowany przez Muzeum POLIN. 

Wszystkim materiałom towarzyszą scenariusze lekcji, które ułatwią edukatorkom i edukatorom przeprowadzenie zajęć dotyczących powstania w getcie warszawskim.

Wszystkie osoby zgłoszone do akcji będą mogły wziąć udział w szkoleniach online dotyczących możliwości włączenia się w akcję Żonkile i wykorzystania towarzyszących jej materiałów edukacyjnych. 

Więcej informacji na stronie Muzeum POLIN.

Kontakt:

zonkile@polin.pl

 


Partnerem działań edukacyjnych w ramach Akcji Żonkile jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.