„Biblioteka! Więcej niż myślisz”. Podsumowanie sześciu lat Programu Rozwoju Bibliotek

Program Rozwoju Bibliotek to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 2015 roku przygotowaliśmy publikację podsumowującą sześć lat programu i prezentującą jego efekty.

W publikacji znajdują się między innymi: dane liczbowe, zestawienia i opisy działań przeprowadzonych w ramach PRB, wypowiedzi bibliotekarek i bibliotekarzy biorących udział w programie oraz różnych osób zaangażowanych w jego realizację, a także dane z raportów badawczych, ilustrujące efekty programu.