Gry planszowe w bibliotece – jak integrować społeczności lokalne oraz budować do nich komunikację. Nagranie webinarium

Częścią akcji „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” jest cykl trzech webinariów z udziałem znakomitych gości związanych ze światem komiksów i gier. Na trzecim webinarium naszym gościem był Piotr Jasik – znawca i popularyzator gier planszowych, autor kanału Game Troll TV. Opowiedział o grach wydawnictwa Egmont, a także o tym, jak wykorzystywać gry planszowe w bibliotece, m.in. na zajęciach, w klubach czy podczas wydarzeń, w jakie włączają się biblioteki.

Obejrzyj nagranie (ok. 51 min.)

Akcję „BOOM2! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i wydawnictwo Story House Egmont.