A może, by tak w miasto? – nagranie webinarium zorganizowanego w ramach miesiąca tematycznego Biblioteka na wakacjach

Udostępniamy nagranie webinarium pt. "A może, by tak w miasto? Jak działania na zewnątrz biblioteki mogą przysporzyć czytelników w środku", zorganizowanego w ramach lipcowego miesiąca tematycznego na portalu labib.pl. Webinarium odbyło się 27 lipca br.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o działaniach promujących bibliotekę w przestrzeni miejskiej, wiejskiej, mieszanej. Zastanawialiśmy się, czy gry miejskie, festiwale, happeningi, koncerty, questy mogą przełożyć się na wzrost czytelnictwa.

Naszym ekspertem był Karol Baranowski z PBW w Krakowie. Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska z FRSI.

Obejrzyj nagranie (ok. 59 min.):