O finansach… w bibliotece – webinarium wprowadzające do 4. edycji projektu

Webinarium wprowadzające do czwartej edycji projektu „O finansach… w bibliotece”. Jest to pierwsze z serii webinariów organizowanych w ramach 4. edycji projektu.

Podczas webinarium opowiadaliśmy, dlaczego projekt jest ważny, czego dotyczy, co zyskają mieszkańcy oraz biblioteki realizując kurs edukacji finansowej. Omawialiśmy, w jaki sposób biblioteki mogą zgłaszać się do projektu i odpowiadaliśmy na pytania dotyczące aplikowania i przebiegu projektu.

Prezentujące:

Katarzyna Morawska i Martyna Woropińska (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego) – koordynatorki projektu „O finansach… w bibliotece”.

Webinarium prowadziła Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

MATERIAŁY:

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 63 minut.

MATERIAŁY DODATKOWE:

Film przygotowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach Wielkich, woj. wielkopolskie – laureata I nagrody konkursu na najlepszą historię uczestnika spotkań „O finansach… w bibliotece” w roku 2014 (III edycja projektu).