Praca w chmurze czyli po co bibliotekarzom dysk Google? – webinarium z 19 listopada 2014 r.

Drugie webinarium z cyklu "Get IT" - internetowych spotkań o tematyce dotyczącej narzędzi technologicznych i nowych mediów. Podczas webinarium zastanawialiśmy się, czym jest chmura i rozmawialiśmy o tym, jak wykorzystać narzędzia do pracy w chmurze tak, by nasze działania przebiegały sprawniej i wygodniej.

PREZENTUJĄCA

Marta Kostecka – bibliotekarka w Mediatece Akademii Sztuki w Szczecinie, aktywna członkini liderskiej sieci dla blibliotkarzy LABiB, fascynatka nowych technologii i nowych mediów w służbie bibliotekom. Praktykuje zawodowo edukację informacyjną i medialną.

PROWADZĄCA

Dorota Kostowska – główna specjalistka ds. szkoleń, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

MODERATORKA CZATU

Elżbieta Matonóg – sieć LABiB.

MATERIAŁY

Zobacz nagranie (czas trwania: 48 min)