Prawdziwa czy nieprawdziwa? Jak pomóc młodzieży korzystać z informacji – nagranie webinarium

Przedstawiamy nagranie trzeciego webinarium z 26 lutego 2019 r., zorganizowanego w ramach programu „Kliknij. Sprawdź. Zrozum. Jak świadomie korzystać z informacji”.

Podczas webinarium przedstawialiśmy między innymi materiały edukacyjne – scenariusze zajęć dla młodzieży), przygotowywane w ramach projektu „Kliknij. Sprawdź. Zrozum”.

Ekspertami podczas webinarium byli:

Maja Dobiasz-Krysiak – antropolożka kultury i edukatorka kulturowa, koordynatorka programu „Mind Over Media. Szkoła krytycznego myślenia” w Centrum Edukacji Obywatelskiej.
oraz

Piotr Henzler – edukator, trener, autor i realizator programów edukacyjnych związanych m.in. z angażowaniem mieszkańców do działań na rzecz rozwoju ich społeczności, zarządzaniem i rozwijaniem działań organizacji pozarządowych i instytucji lokalnych.

Webinarium prowadziła Magdalena Krasowska-Igras z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (53 minuty):