Tablety w Twojej bibliotece – nagranie webinarium z 3 lutego 2015 r. dla uczestników projektu

Nagranie pierwszego webinarium dla uczestników projektu "Tablety w Twojej bibliotece".

Tematy poruszane podczas webinarium to między innymi:

• co – krok po kroku – będzie się działo w projekcie i jakie zaangażowanie ze strony bibliotek będzie niezbędne;
  • w jaki sposób należy podpisać umowę;
  • jak będzie wyglądała dostawa tabletów: jak się do niej przygotować, jaki sprzęt trafi do biblioteki, za co będzie odpowiedzialny dostawca, a za co biblioteka;
  • w jaki sposób zaprzyjaźnić się z tabletem 🙂

PREZENTUJĄCY

Noemi Gryczko – Edukacja i Innowacje, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Marusz Boguszewski – Główny Specjalista ds. ICT, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Noemi i Mariusz koordynują projekt „Tablety w Twojej bibliotece”.

PROWADZĄCY

Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

MATERIAŁY

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 47 min.