5. runda PRB. Rusza rekrutacja bibliotek do Programu!

Już jutro 13 kwietnia uruchomimy rekrutację do 5. rundy PRB. W samo południe wystartuje też webinar podczas którego opowiemy o harmonogramie i zasadach rekrutacji, formularzu zgłoszeniowym i o tym, co czeka biblioteki, które zdecydują się na udział w Programie (link do rekrutacji na webinarium poniżej). Rekrutacja potrwa do 8 maja.

Do udziału w 5. rundzie PRB zapraszamy gminne biblioteki publiczne z miejscowości do 50 000 mieszkańców, ale przede wszystkim zespoły bibliotekarek i bibliotekarzy, którzy chcą się rozwijać, sieciować, być na bieżąco, tworzyć bibliotekę otwartą, nowoczesną, blisko ludzi.

W 5 rundzie Programu mogą wziąć udział biblioteki, które nie brały udziału w poprzednich rundach lub były w nich bibliotekami partnerskimi.

Sprawdź, czy Twoja biblioteka brała udział w poprzednich rundach PRB, a jeśli tak, to jaki miała status.

Webinar: 5 runda PRB. Czas start!

Aby wziąć udział w webinarze, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Formularz zgłoszeniowy do 5PRB uruchomimy po zakończeniu webinarium na stronie www.5prb.biblioteki.org

Jeśli macie pytania, piszcie do nas na 5prb@frsi.org.pl lub dzwońcie 722 003 352

Zobacz nagrania poprzednich webinarów towarzyszących rekrutacji do 5. rundy PRB: