„Klimat na dobrą książkę” – prześlij relację ze spotkania

Zapraszamy biblioteki uczestniczące w konkursie "Klimat na dobrą książkę" do przesyłania relacji z zorganizowanych spotkań. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2024 roku, do godz. 23.59.59.

Link do relacji prosimy podać w formularzu pod adresem: https://forms.office.com/e/yBtmVnc4gr

Relację (w formie opisu ze zdjęciami, prezentacji, filmu lub innych mediów) należy zamieścić w internecie, np. na stronie WWW Biblioteki lub jej profilu na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 kwietnia 2024 r. Najciekawsze relacje zostaną nagrodzone pakietami książek Wydawnictwa Widnokrąg.

Konkurs „Klimat na dobrą książkę” realizuje Fundacja FRSI wraz z Wydawnictwem Widnokrąg.

KONTAKT

Informacji o konkursie udziela Agnieszka Koszowska, agnieszka.koszowska@frsi.org.pl

***
Projekt „Gramy w zielone” został współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa“.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Partnerami projektu są: