4. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek „Biblioteki się liczą!”

22 czerwca odbędzie się 4. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek ONLINE organizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek Inicjatywy wraz z partnerem wspierającym – Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Hasło przewodnie forum to „Biblioteki się liczą!”.

O czym najczęściej dyskutują dyrektorki i dyrektorzy bibliotek, kiedy się spotkają we własnym gronie? O relacjach z organizatorem, czyli władzą samorządową. Umiemy przekonująco dowieść, że biblioteki się liczą. Piszemy sprawozdania, szkolimy się z rzecznictwa, ale czasem napotykamy na opór: biblioteka to dobry społeczny biznes, ale niekiedy przegrywa z tzw. „ważniejszymi” inwestycjami, niechęcią do zmian. Temat wart podjęcia, prawda?

Zapiszcie w kalendarzach i ustawcie przypomnienie w telefonie! 22 czerwca o godz. 10:00 startujemy: panel dyskusyjny i sesje warsztatowe, bo „Biblioteki się liczą!”, a dyrektorki i dyrektorzy bibliotek wiedzą, że mogą liczyć na siebie nawzajem!

Więcej informacji o wydarzeniu przekażemy niebawem, obserwujcie nas w mediach społecznościowych:

***
4. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek „Biblioteki się liczą!” jest organizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek INICJATYWY ze środków Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.