Biblioteka jako miejsce działań dla klimatu – jak i dla kogo? – zapraszamy na spotkanie online

Biblioteka jako miejsce działań dla klimatu" to badanie przeprowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego od maja do lipca 2023, we współpracy z Krzysztofem Jodłowskim (agencja badawcza DayRay), dzięki wsparciu European Climate Foundation. 25 września (poniedziałek) o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie online, podczas którego wraz z Krzysztofem Jodłowskim (Day Ray) przybliżymy szczegóły badania.

Z badania dowiesz się m.in.:

• jaki potencjał tkwi w bibliotekach w kontekście pozaformalnej edukacji klimatycznej,
  • jak ważną rolę społeczną i kulturotwórczą pełnią biblioteki w społecznościach lokalnych,
  • jak biblioteki są postrzegane przez Polki i Polaków,
  • kto najczęściej korzysta z ich usług.

Aby wziąć udział w spotkaniu online, prosimy o rejestrację na tej stronie: https://frsi.clickmeeting.com/167586184/register.

Przed rejestracją należy zapoznać się z „Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego”.

Serdecznie zapraszamy!