Bieda w bibliotece. Vol. 2 – zapraszamy na webinarium

30 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na drugą część bardzo emocjonalnie przyjętego webinarium poświęconego funkcjonowaniu bibliotek w trudnej rzeczywistości finansowej.

Podczas webinarium rozwiniemy poruszaną tematykę i wspólnie zastanowimy się, jak biblioteki mogą próbować sobie radzić. Tym razem poprowadzą je wspólnie Karol Baranowski i Natalia Gromow.

Karol Baranowski – rocznik orwellowski (1984). Pracuje na stanowisku bibliotekarza – nauczyciela w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie i na stanowisku bibliotekarza w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, w agendzie Arteteka. Sekretarz stowarzyszenia LABiB.

Natalia Gromow — absolwentka historii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Marketing kultury (Uniwersytet Warszawski) i Innowacyjne praktyki public relations (Uniwersytet Gdański). Od kwietnia 2016 r. dyrektor Biblioteki Gdynia wcześniej pracowała w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku na stanowisku kierownika Działu Marketingu i PR oraz rzecznika prasowego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:
https://frsi.clickmeeting.com/bieda-w-bibliotece-czesc-2/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.
Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez FRSI.

Zapraszamy!


Spotkanie jest częścią projektu „12 miesięcy tematycznych z labib.pl” będącego częścią Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.