System identyfikacji wizualnej dla bibliotek – nagranie webinarium z 10 kwietnia 2014 r.

Siódme webinarium z cyklu "Spotkajmy się na kawie... ONLINE", o komunikacji biblioteki z otoczeniem. Podczas webinarium przedstawiliśmy system identyfikacji wizualnej "Kierunek: biblioteka", opracowany przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, podpowiadaliśmy, gdzie go znaleźć i jak z niego korzystać.

W webinarium znalazły się też materiały filmowe pokazujące, jak system oznakowania „Kierunek: biblioteka” został wdrożony w Miejskiej Bibliotece publicznej w Dobczycach i Gminnej Bibliotece Publicznej w Radziechowach-Wieprzu, wraz z ciekawymi pomysłami na wykorzystanie różnych elementów systemu.

PREZENTUJĄCY
Marzena Szewczyk-Nelson
– specjalistka ds. projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

PROWADZĄCY