Tablety w Twojej bibliotece – nagranie webinarium z 13 stycznia 2015 r. dla kandydatów do projektu

Na webinarium przekazujemy kluczowe informacje na temat konkursu "Tablety w Twojej bibliotece", pokazujemy ciekawe pomysły na wykorzystanie tabletów w działaniach bibliotek i odpowiadamy na pytania uczestników.

Dzięki webinarium:

• dowiesz się, w jaki sposób ciekawie wykorzystywać tablety,
  • przekonasz się, że warto oferować je użytkownikom bibliotek,
  • będziesz wiedzieć, w jaki sposób ubiegać się o tablety – jakie są zasady konkursu, w jaki sposób się zgłaszać, na co zwrócić szczególną uwagę,
  • poznasz harmonogram projektu i niezbędne formalności.

PREZENTUJĄCY

Noemi Gryczko – Edukacja i Innowacje, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Noemi koordynuje projekt „Tablety w Twojej bibliotece”.
Justyna Daniel – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
W jarocińskiej bibliotece w grudniu 2014 testowano tablety – Justyna Daniel podzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami na ich wykorzystanie.

PROWADZĄCY

Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

MATERIAŁY

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 57 minut