BOOM3: Jak, za pomocą komiksów, rozbroić emocjonalną bombę razem z dziećmi? – nagranie webinarium

Przedstawiamy nagranie trzeciego webinarium w ramach akcji "BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece". Webinarium odbyło się 11 października 2023 r.

Czego dowiesz się z nagrania?

• Jak rozmawiać z dziećmi o emocjach?
  • Jak wiele daje nazwanie emocji?
  • Jakie zmartwienia mają bohaterowie komiksów i czy ich problemy są podobne do naszych?
  • Jak wykorzystac komiksy, by pomóc dzieciom w rozpoznawaniu ich emocji.

Gościliśmy Magdalenę Kordaszewską – ekspertkę ds. zabawek i artykułów dla dzieci, terapeutkę integracji sensorycznej, wychowawczynię, edukatorkę. Jest absolwentka: Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Psychologii Pozytywnej w edukacji i wychowaniu na Uniwersytecie SWPS, organizatorką konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców, redaktorka naczelną Zabawkowicz.pl.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (czas: ok. 44 min.)

Akcja „BOOM3! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” jest realizowana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Story House Egmont Sp. z o.o.