„Książki niosące nadzieję” – prześlij relację ze spotkania

Zapraszamy biblioteki uczestniczące w konkursie „Książki niosące nadzieję” do przesyłania relacji z zorganizowanych spotkań. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2023 roku.

Link do relacji ze spotkania prosimy podać w formularzu dostępnym tutaj: https://forms.office.com/e/Pqfz4dd9Rk

Relację (w formie opisu ze zdjęciami, prezentacji, filmu lub innych mediów) należy zamieścić w internecie, np. na stronie WWW Biblioteki lub jej profilu na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 15.12.2023 r. Najciekawsze relacje zostaną nagrodzone pakietami książek Wydawnictwa Widnokrąg.

Konkurs „Książki niosące nadzieję” realizuje Fundacja FRSI wraz z Wydawnictwem Widnokrąg.

Wydanie książek zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.