Noc Bibliotek 2020 – nagranie webinarium

Przedstawiamy nagranie webinarium poświęconego VI edycji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Webinarium odbyło się 18 września br. Zapraszamy do korzystania.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o tegorocznej, specjalnej edycji akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się 10 października w wyjątkowych okolicznościach pandemii. Opowiadaliśmy o specjalnym przesłaniu akcji, o jej hybrydowej organizacji, a także wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki. Ogłosiliśmy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji oraz wyjaśnimy wyjątkowe zasady organizacji projekcji w tym roku. Odpowiadaliśmy na pytania.

Naszymi prezenterkami były:

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji „Noc Bibliotek” w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Marta Jackowska-Uwadizu – koordynatorka projektów z zakresu edukacji globalnej w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (czas: 65 min):