Organizujesz w bibliotece zajęcia z programowania? Skorzystaj z tych wzorów dokumentów!

Zachęcamy do korzystania z gotowych wzorów materiałów informacyjnych i promocyjnych przygotowanych dla bibliotek, które prowadzą zajęcia z podstaw programowania.

Przygotowaliśmy dla Was wzory plakatu, ulotki i certyfikatu dla uczestników zajęć dotyczących podstaw programowania. We wzorach plakatu i ulotki wystarczy wpisać miejsce oraz termin zajęć, a następnie wydrukować, wywiesić w bibliotece lub rozdać zainteresowanym osobom. We wzorze certyfikatu wystarczy wpisać imię, nazwisko, tytuł zajęć, miejsce oraz datę.

Materiały przygotowaliśmy w szczególności dla bibliotek uczestniczących w projekcie „Kodowanie w bibliotece”, które korzystają z otrzymanych w ramach projektu pomocy edukacyjnych do nauki podstaw programowania. Jeśli jednak Twoja biblioteka nie uczestniczyła w projekcie, lecz prowadzi podobne zajęcia – także może korzystać z udostępnionych materiałów.

Biblioteki uczestniczące w w projekcie „Kodowanie w bibliotece” zachęcamy do udziału w szkoleniach dla bibliotekarzy dotyczących programowania, organizowanych przez wojewódzkie biblioteki publiczne*. Uczestnicy szkoleń mogą otrzymać przypinki i naklejki z fajnymi hasłami :). Uwaga! ilość gadżetów jest ograniczona.

* Dla bibliotekarzy z podregionu gorzowskiego szkolenia organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze.

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.