Fotografia – nagranie webinarium z 7 maja 2014 r.

Dziewiąte, ostatnie, webinarium z cyklu "Spotkajmy się na kawie... ONLINE". Podczas webinarium podpowiadaliśmy, jak robić lepsze zdjęcia, na co zwracać szczególną uwagę, jak i gdzie publikować zdjęcia i jakie są zasady wykorzystywania wizerunku fotografowanych osób.

PREZENTUJĄCY
Agata Szczotka-Sarna
– trenerka i copywriterka, związana z bibliotekami poprzez szkolenia z zakresu komunikacji, autorka artykułów o współpracy organizacji pozarządowych i bibliotek, pomysłodawczyni ścieżki tematycznej „Kadr-klik” zrealizowanej podczas IV Kongresu Bibliotek Publicznych.

PROWADZĄCY
Dorota Kostowska
– główna specjalistka ds. szkoleń w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

MATERIAŁY
Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 49 minut: