Zaczaruj swoją bibliotekę (FunEnglish i FunJunior w bibliotece) – nagranie webinarium

W jaki sposób zorganizować w bibliotece naukę angielskiego za pomocą kursów e-learningowych www.funenglish.pl (dla dzieci w wieku 6 - 12 lat) oraz www.funjunior.pl (dla przedszkolaków) i jak ją urozmaicić, żeby dzieci nie pozostały jedynie "przyklejone" do komputerów? Zachęcamy do obejrzenia webinarium z 1 lutego 2016 r. pt. „Zaczaruj swoją bibliotekę”.

Kursy są bezpłatnie udostępniane bibliotekom publicznym przez firmę Funmedia, która od pięciu lat prowadzi projekt „FunEnglish w bibliotece”. Do tej pory wzięło w nim udział już blisko 1500 placówek bibliotecznych z całej Polski. Co ważne, cały czas można dołączyć do tej inicjatywy – więcej o projekcie na stronie http://funenglish.pl/biblioteki.

Do oglądania webinarium zapraszamy więc wszystkie biblioteki publiczne – zarówno te, które już udostępniają kursy, jak i te, które jeszcze nie oferują nauki angielskiego za pomocą e-learningu.

Osobą prezentującą jest Aleksandra Dykta z firmy Funmedia. Aleksandra prowadzi liczne zajęcia i warsztaty dla nauczycieli i studentów, na których pokazuje jak wykorzystywać nowe technologie w nauczaniu. Na co dzień tworzy społeczność nauczycieli (Facebook: Ola Dykta lerni us) i narzędzia internetowe (np.: lerni), które mają nieodpłatnie i skutecznie ułatwić pracę nauczycielom.

MATERIAŁY

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 47 minut