Zarządzanie grupą i zadaniami w Microsoft Teams – nagranie webinarium

Prezentujemy nagranie webinarium z 23 stycznia 2020 r. realizowanego w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl.

Webinarium było skierowane do bibliotekarzy, nauczycieli, animatorów kultury i innych osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności cyfrowe. Tematem spotkania było narzędzie Microsoft Teams. Teams to centrum pracy zespołowej w usłudze Office 365, które integruje ludzi, treści i narzędzia, zwiększając zaangażowanie i efektywność. Premiera oprogramowania miała miejsce w 2017 roku.

Prowadzący:
Szymon Wałowski – bibliotekarz-nauczyciel w szkole podstawowej. Zakręcony na punkcie wszystkich nowinek technologicznych, w tym programowania w każdej postaci – na papierze, na komputerze, w robocie czy prostych układach scalonych. Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystywania nowych technologii. Organizuję jak najmniej typowe wydarzenia biblioteczne.

Webinarium zrealizowały: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Stowarzyszenie LABiB.

Obejrzyj nagranie: