4. runda PRB. Zapraszamy – nagranie drugiego webinarium

18 marca odbyło się drugie webinarium towarzyszące procesowi rekrutacji do 4. rundy Programu Rozwoju Bibliotek. Prezentujemy nagranie - zapraszamy do korzystania!

Podczas webinarium opowiedzieliśmy o procesie rekrutacji i kryteriach przyjęcia do Programu.

Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2021 r.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na: www.prb.biblioteki.org

Obejrzyj nagranie (ok. 63 minuty):

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.