Fun English w bibliotece

Projekt wspierający naukę angielskiego dla dzieci w bibliotece, realizowany w latach 2012-2019 (6 edycji) we współpracy z firmą Funmedia.

Projekt polegał na zapewnieniu przez firmę Funmedia wszystkim zainteresowanym bibliotekom publicznym bezpłatnego dostępu do kursu e-learningowego FunEnglish.pl na wszystkich komputerach.

W ramach projektu przygotowaliśmy dla bibliotek materiały promocyjne, opracowaliśmy zestaw pomocnych scenariuszy zajęć oraz wskazówki na temat prowadzenia nauki angielskiego w bibliotece.