„Biblioteka dla Wszystkich. Moje miejsce” – nagranie webinarium otwierającego projekt

Przedstawiamy nagranie webinarium otwierającego projekt „Biblioteka dla Wszystkich. Moje miejsce”. Webinarium odbyło się 5 września 2023 r.

Podczas webinarium zostały przedstawione szczegółowe informacje o projekcie, w tym cele projektu, planowane działania, zasady rekrutacji, przyznawania i rozliczania grantów.

Obejrzyj nagranie (ok. 58 min.):

W ramach projektu Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprosi do współpracy 23 biblioteki (placówki biblioteczne), w których odbędą się działania na rzecz młodzieży z Polski i Ukrainy. Biblioteki zostaną wyłonione w otwartym naborze. Rekrutacja do projektu potrwa do 24 września 2023 r. Więcej informacji o rekrutacji

Projekt jest finansowany ze środków Save the Children International oraz Burberry z projektu “IMPROVING THE LIFE CHANCES OF YOUNG UKRAINIAN REFUGEES IN POLAND”.