My Digital Life

My Digital Life to projekt wsparcia uczennic, uczniów, studentek, studentów oraz profesjonalistek i profesjonalistów ze wszystkich sektorów (prywatnego, publicznego i pozarządowego) w procesie transformacji cyfrowej. Nasze działania kierujemy do tych, którzy czują potrzebę podnoszenia swoich kwalifikacji w celu utrzymania, kontynuacji lub rozwoju kariery zawodowej zagrożonej wyzwaniami wywołanymi pandemią.

Wierzymy, że przyszłość należy do firm, instytucji i organizacji, które prężnie działają w środowisku cyfrowym – opracowują skuteczne sposoby realizacji swojej misji i usług online, mają silne przywództwo, wzmacniają kompetencje zdalnej współpracy w zespole, uczą się przez całe życie, budują relacje, prowadzą crowdsourcing, umieją zarządzać obecnością w sieci i w mediach społecznościowych, przeciwdziałają fake newsom, są odporne na cyberataki i wycieki danych.

W ramach projektu powstają przydatne zasoby – m.in. kursy e-learningowe do samodzienej nauki i nagrania webinariów, które możesz wykorzystać zarówno w swoim rozwoju zawodowym, jak i w działaniach edukacyjnych Twojej biblioteki skierowanych do różnych grup odbiorców (np. młodzieży planującej karierę zawodową czy osób poszukujących pracy).

Odwiedź stronę projektu.

Sprawdź dostępne kursy.


Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.