4. runda PRB. Zapraszamy – nagranie drugiego webinarium

18 marca odby艂o si臋 drugie webinarium towarzysz膮ce procesowi rekrutacji do 4. rundy Programu Rozwoju Bibliotek. Prezentujemy nagranie - zapraszamy do korzystania!

Podczas webinarium opowiedzieli艣my聽o procesie rekrutacji i kryteriach przyj臋cia do Programu.

Na zg艂oszenia czekamy do 7 kwietnia 2021 r.

Wi臋cej informacji i formularz zg艂oszeniowy na: www.prb.biblioteki.org

Obejrzyj nagranie (ok. 63 minuty):

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysi膮ce bibliotek publicznych w ca艂ej Polsce w pe艂nieniu roli lokalnych centr贸w aktywno艣ci spo艂ecznej. W takich plac贸wkach ludzie sp臋dzaj膮 czas, rozwijaj膮 swoje zainteresowania, zdobywaj膮 nowe umiej臋tno艣ci i wsp贸lnie dzia艂aj膮. Program Rozwoju Bibliotek to przedsi臋wzi臋cie Polsko-Ameryka艅skiej Fundacji Wolno艣ci prowadzone przez Fundacj臋 Rozwoju Spo艂ecze艅stwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 by艂o realizowane w ramach partnerstwa z Fundacj膮 Billa i Melindy Gates贸w.