Bezpieczeństwo umów i usług finansowych w internecie – nagranie webinarium

Prezentujemy nagranie webinarium z 31 marca br. pt. „Bezpieczeństwo umów i usług finansowych w Internecie”. Zapraszamy do korzystania.

Ekspertka – Paulina Krakowska z Biura Rzecznika Finansowego wyjasniła, w jaki sposób czytać i weryfikować umowy dotyczące oferty finansowej, zarówno w tradycyjnych okolicznościach jak i – coraz bardziej popularne – w internecie. Opowiadałą o tym, na co zwracać szczególną uwagę przed zawarciem umowy, oraz jak bezpiecznie dokonywać transakcji online.

Webinarium było realizowane w ramach międzynarodowej kampanii Światowy Tydzień Pieniądza (ang.: Global Money Week (GMW) pod hasłem „Zdobywaj wiedzę. Zarabiaj. 62Oszczędzaj” (Learn.Save.Earn) oraz europejskiego Tygodnia z internetem, w tym roku pod hasłem „e-Mocni przez całe życie”.
Organizatorami webinarium są Biuro Rzecznika Finansowego i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego działające w ramach Partnerstwa na rzecz edukacji finansowej (PREF).

Obejrzyj nagranie (62 min.):

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.