Docenić konflikt (część 1) – nagranie webinarium z 6 listopada 2014 r.

Szóste webinarium z cyklu "Kieruj w dobrym stylu - edycja pilotażowa 2014". Podczas spotkania rozmawialiśmy między innymi o tym, czym jest konflikt i jakie rodzaje konfliktu można wyróżnić według koncepcji Christophera Moore’a. Poznaliśmy także pięć strategii postępowania w sytuacjach konfliktowych.

PREZENTUJĄCY

Daniel Lichota – trener, wieloletni stały współpracownik Szkoły Liderów, wspiera działaczy publicznych i menedżerów z biznesu, szef zespołu trenerskiego w programie „Kieruj w dobrym stylu – program dla dyrektorek i dyrektorów bibliotek”.

PROWADZĄCA

Dorota Kostowska – główna specjalistka ds. szkoleń, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

MATERIAŁY

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 61 minut.

Co to jest konflikt? Czy konflikt jest dobry czy zły? Jakie mogą być pozytywne i negatywne skutki konfliktu? – na te pytania staramy się odpowiedzieć między 4:00 a 14:56 minutą nagrania.

O źródłach powstawiania konfliktów według koncepcji Chritophera Moore’a dowiesz się więcej między 15:36 a 26:35 minutą nagrania.

Aby poznać pięć strategii rozwiązywania konfliktów – jakie są i kiedy warto ich używać dowiesz się oglądając nagranie od 32:55 do 42:23.

Ja w roli negocjatora – ten wątek poruszamy między 27:25 a 56:09.

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.