Spotkaj się online! Narzędzia przydatne do pracy zdalnej z grupą – nagranie webinarium

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium poświęconego narzędziom przydatnym w pracy z grupą, zrealizowanego w ramach 12 miesięcy tematycznych z labib.pl.

Podczas spotkania poznaliśmy darmowe narzędzia, które ułatwiają pracę zdalną z grupą. Wśród narzędzi pojawiały się:

  • platformy do organizowania spotkań online: Zoom i ClickMeeting,
  • narzędzia typu real time board, dzięki którym możemy w czasie rzeczywistym współpracować z grupą, np. dodawać notatki, rysunki, robić burze mózgów: Jamboard i Mural,
  • narzędzia i aplikacje przydatne do angażowania uczestników spotkań online, np. zadawania pytań, losowania zadań, układania opowieści: Answer Garden, StoryDice, Wheel of names, Educandy.

Prowadząca: Agata Warywoda – trenerka i bibliotekarka, absolwentka Informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na UMCSie w Lublinie (2012), Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie (2017) oraz Akademii Trenerów w SWPS w Katowicach (2019). Członkini i Ambasadorka Stowarzyszenia LABiB oraz współtwórczyni bloga Present Simple. Ze środowiskiem bibliotek związana od 10 lat. Obecnie pracuje jako specjalista ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej. Współpracuje z Akademickim Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie, gdzie przygotowuje i prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i pracy z grupą.

Obejrzyj nagranie:

Strona korzysta z plików cookie. Więcej na temat ciasteczek można przeczytać w Wikipedii. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.