Kieruj w dobrym stylu – nagranie webinarium informacyjnego z 2 marca 2015 r.

Podczas webinarium rozmawialiśmy między innymi o tym, dlaczego powstał program „Kieruj w dobrym stylu”. Opowiadaliśmy też o doświadczeniach z edycji pilotażowej oraz o ofercie programu w 2015 roku, a także wyjaśnialiśmy kwestie techniczne związane ze zgłaszaniem się do programu.

PREZENTUJĄCY

Magdalena Kołodziejczyk – szefowa programu „Kieruj w dobrym stylu”, Szkoła Liderów.

Ewa Kmiecik-Wronowicz – dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, absolwentka edycji pilotażowej programu „Kieruj w dobrym stylu”.

Wacław Kozdrój – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowcu, absolwent edycji pilotażowej programu „Kieruj w dobrym stylu”.

Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów, opiekunka programu „Kieruj w dobrym stylu”, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

PROWADZĄCA

Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

MATERIAŁY
Obejrzyj nagranie. Czas trwania około 55 minut.

Zastanawiasz się, dlaczego powstał program „Kieruj w dobrym stylu”? Obejrzyj fragment pomiędzy 2:58 a 8:25 minutą nagrania.

Interesuje Cię oferta programu „Kieruj w dobrym stylu” w 2015 roku? O tym opowiadamy pomiędzy 8:40 a 15:28 minutą nagrania.

Absolwenci programu opowiadają o swoich doświadczeniach ze szkoleń pomiędzy 15:28 a 25:59 minutą nagrania.

O tym, czym jest coaching oraz jakie doświadczenia z udziału w coachingu grupowym lub coachingu indywidualnym mają absolwenci programu, dowiesz się z nagrania pomiędzy 26:00 a 35:35 minutą.

Wskazówki dotyczące zgłaszania się do programu otrzymasz pomiędzy 35:40 a 38:05 minutą nagrania.

Zapraszamy także do obejrzenia sesji pytań i odpowiedzi  pomiędzy 38:05 a 55:13 minutą nagrania.